Ćwiczę kreskę (9)

Nadszedł ten szczęśliwy okres, kiedy mogę pokazać Wam kolejne zestawienie moich rysunków. Tym razem wykonałem ilustracje do bajki, a dokładnie do Teatrzyku Kamishibai. Mam nadzieję, że cyfrowe rysunki przypadną wam do gustu i będzie Wam się przyjemnie je przeglądać.

Ostatnio miałem okazję pracować nad ciekawym projektem oraz przy okazji poćwiczyć trochę kreskę. Moim zadaniem było wykonanie kolorowych rysunków do bajki, a dokładnie ilustracji do Teatrzyku Kamishibai.

Teatr ilustracji

Nie wnikając w szczegóły Teatrzyk Kamishibai, to teatr ilustracji, lub inaczej teatr obrazkowy dla dzieci. Teatrzyk jest drewniany w formie skrzynki. W teatrzyku wykorzystujemy kartonowe ilustracje. Kolorowe rysunki przedstawiają bajkę. Na odwrocie każdej karty znajduje się tekst, który czyta opowiadający. Po przeczytaniu tekstu z danej karty, czytający wyjmuje z teatrzyku pierwszą ilustrację i przekłada ją na koniec.

Wszystkie ilustracje wykonałem cyfrowo. Są to proste ilustracje przestawiające historię jeżyka. Bajka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym.

4 thoughts on “Ćwiczę kreskę (9)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.