Ćwiczę kreskę (10)

Minęło już trochę czasu od ostatniego zestawienia z cyklu ćwiczę kreskę, dlaczego grafik powinien rysować. Czas więc zaproponować coś nowego. Mam nadzieję, że zaproponowane zestawienie przypadnie wam do gustu.

Kiedy rozpoczynałam serię ćwiczę kreskę było trochę trudno. Szukałam długo inspiracji – co mógłbym narysować? Było naprawdę ciężko.

Dzisiaj mogę stwierdzić, że pomysły pojawiają się same. Bardzo często otrzymuje także ciekawe zlecenie, aby przygotować interesującą ilustrację.

Teatrzyk Kamishibai po raz drugi

Już drugi raz miałem okazję pracować nad ciekawym projektem. Przy okazji udoskonalić sztukę rysowania oraz doskonale się przy tym bawić.

Moim ostatnim zleceniem było wykonanie kolorowych rysunków do bajki, a dokładnie ilustracji do Teatrzyku Kamishibai. O Teatrzyku Kamishibai pisałem we wcześniejszym poście. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to zachęcam Cię do przeczytania Ćwiczę kreskę (9).  

Rysowanie ilustracji do bajek było od dawna moim ulubionym tematem

Ilustracje wykonałem cyfrowo. Niektóre rysunki mogą wydawać się bardzo proste, ale przecież ilustracje dla dzieci powinny być proste. Jest to rysunkowa historia przestawiające przygodę pewnej dyni. Bajka adresowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapraszam do oglądania…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *