Darmowy program online do edycji zdjęć

Rzadko kiedy chwalimy się zdjęciami prosto z aparatu na własnym profilu społecznościowym czy blogu. Zazwyczaj poddajemy fotografie mniejszej lub większej obróbce komputerowej. Jeśli potrzebujesz dobrego i darmowego programu do edycji zdjęć, którego ponadto nie będziesz musiał instalować na swoimi komputerze, to przyjrzyj się poniższym propozycjom.

Na pewno znasz powiedzenie: „Nie ma nic za darmo”. Przysłowie to sprawdza się wszędzie, a szczególnie w kontekście darmowych programów. Mimo, że w sieci znajdziemy wiele darmowych edytorów graficznych, które możemy obsługiwać za pomocą przeglądarki, to sam fakt znalezienie takiego programu nie zagwarantuje, że aplikacja ta spełni twoje oczekiwania. Bez względu na to jaki program znajdziemy, zastanówmy się jakie cechy powinien mieć dobry internetowy program do edycji zdjęć?

Po pierwsze, program musi być zgodny ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami, takimi jak Microsoft Edge, Google Chrome, Firefox, Opera itd. Po drugie powinieneś móc używać edytora na różnych platformach: Windows 10, iOS, Android. Po trzecie program powinien się szybko ładować, aby nie tracić czasu na pobieranie dodatkowych wtyczek, aby edytor online mógł działać.

Poniżej przestawiam tylko te pogramy, z których korzystam i które moim zdaniem są najciekawsze. Jeżeli poświęcisz trochę czasu i zapoznasz się z ich możliwościami, zobaczysz, jak wiele wykonasz samodzielnie bez korzystania z pomocy grafika.

Picozu

Picozu to prosta i wygodna aplikacja do edycji zdjęć. Jest to najlepsze rozwiązanie dla początkujących użytkowników, którzy nie potrzebują zaawansowanych narzędzi do obróbki zdjęć.

Photopea

Bardziej zaawansowanym programem od Picozu jest Photopea. Aplikacja ta często nazywana jest Photoshopem online ze względu na swoje funkcje. Edytor zaprojektowany został z myślą o użytkownikach, którzy mają doświadczenie w edytowaniu zdjęć. Choć korzystanie z programu na początku może okazać się przytłaczające, to jeśli potrzebujesz skutecznych narzędzi do edycji zdjęć, to warto rozważyć użycie tego programu.

DaviantArt muro

Specjalnie zbudowany dla artystów program DeviatArt pozwala użytkownikom edytować, a także używać sporo narzędzi do rysowania. Jeżeli szukasz programu w którym jest więcej narzędzi do rysowania niż do edycji zdjęć, to z pewnością ucieszy Cię ta aplikacją.

Fotor

Jeśli poszukujesz potężnego edytora, który oferuje profesjonalne narzędzia do edycji  zdjęć, to Fotor będzie najlepszym rozwiązaniem. Fotor jest narzędziem do edycji dla każdego, zarówno profesjonalistów jak i amatorów.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *