O mnie

Dawid DuszkaNazywam się Dawid Duszka i jestem grafikiem komputerowym, freelancerem.

Jestem uzależniony od projektowania graficznego, przez co ukończyłem studia magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o specjalności Grafika Komputerowa w Mediach oraz studia licencjackie o specjalność Reklama i Public Relations. Od tamtej pory cały czas mam z górki, pracowałem jako redaktor w różnych miejscach w Nowym Sączu, założyłem swoją własną stronę internetową, gdzie prowadzę bloga.

Obecnie pracuję jako grafik komputerowy w drukarni offsetowej w Nowym Sączu. Doświadczenie, które systematycznie zdobywam pozwala mi stale rozwijać się i spełniać zawodowo. Ponadto działam na własny rachunek, jako grafik, wolny strzelec pracując zdalnie.

Z chęcią przyjmę zlecenia dotyczące zaprojektowania wszelkiego rodzaju grafiki dla firm oraz osób prywatnych. Będąc doświadczonym projektantem tworzę grafikę zarówno na potrzeby internetu oraz druku.

Zajmuję się projektowaniem różnorakich form graficznych: logo, wizytówek, plakatów, ulotek, stron www, banerów reklamowych oraz przygotowaniem materiałów poligraficznych do druku.

Kiedy na chwilę zapomnę o swojej obsesji związanej z projektowaniem grafiki, szkicuje oraz rysuję zarówno na kartce papieru jak i cyfrowo.

Chętnie nawiążę dłuższą współpracę w charakterze grafika jak i przyjmę pojedyncze zlecenia.

W Portfolio prezentuje tylko niektóre zrealizowane projekty graficzne.

Jeżeli masz pytania, lub chcesz nawiązać współpracę z grafikiem komputerowym, to proszę o kontakt.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz