O mnie

Dawid DuszkaNazywam się Dawid Duszka i jestem grafikiem komputerowym, ilustratorem. Jestem freelancerem z własną firmą.

Jestem uzależniony od projektowania graficznego, przez co ukończyłem studia magisterskie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o specjalności Grafika Komputerowa w Mediach oraz studia licencjackie o specjalność Reklama i Public Relations. Od tamtej pory cały czas mam z górki, pracowałem jako redaktor w różnych miejscach w Nowym Sączu, założyłem swoją własną stronę internetową, gdzie prowadzę bloga.

Przez kilka lat pracowałem jako grafik komputerowy w drukarni offsetowej w Nowym Sączu. Doświadczenie, które zdobyłem pozwoliło mi rozwinąć się i spełnić zawodowo. Obecnie działam na własny rachunek, jako grafik freelancer, wolny strzelec pracując zdalnie.

Nigdy nie chciałem mieć szefa i nie chcę być szefem

Pracuje w domu, jak mi się podoba i to bez nadzoru szefa. Ale nie jestem luzakiem. Nie zaczynam pracy wtedy, gdy porządnie się wyśpię. Każdego dnia ciężko pracuje, po to aby zmienić świat na lepsze. O swoje ubezpieczenie i emeryturę muszę zadbać sam, dlatego mam własną jednoosobową firmę.

Z chęcią przyjmę zlecenia dotyczące zaprojektowania wszelkiego rodzaju grafiki dla firm oraz osób prywatnych. Będąc doświadczonym projektantem tworzę grafikę zarówno na potrzeby internetu oraz druku.

Zajmuję się projektowaniem różnorakich form graficznych: logo, wizytówek, plakatów, ulotek, stron www, banerów reklamowych oraz przygotowaniem materiałów poligraficznych do druku.

Kiedy na chwilę zapomnę o swojej obsesji związanej z projektowaniem grafiki, szkicuje oraz rysuję zarówno na kartce papieru jak i cyfrowo.

Chętnie nawiążę dłuższą współpracę w charakterze grafika jak i przyjmę pojedyncze zlecenia.

W Portfolio prezentuje tylko niektóre zrealizowane projekty graficzne.

Jeżeli masz pytania, lub chcesz nawiązać współpracę z grafikiem komputerowym, to proszę o kontakt.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz